|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 4570g |
|---|---|
| Довжина [mm] | 820mm |
| Тип привода | AEG |
| Матеріал | пластик + металл |
| Blow Back | Ні |
| Hop-Up | Так |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 116 |
| Вид вогню | Автоматичний |
| Версія gearbox | Gearbox специальный |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | BOX type magazine |
| Місткість магазину кульок | 1100 |
| Система швидкої заміни пружини | Так |
| Тип різьби зовнішнього ствола | 14mm CCW |